• Oruç Reis Mah. İpek Yolu Cad, Giyimkent Cd. No:31A, 34235 Esenler/İSTANBUL

Biz kimiz?HAKKIMIZDA

2023 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Preset Elektronik, uzmanlık alanımız olan güvenlik teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye genelinde 81 ilimize hizmet verebilecek şekilde bir çözüm ortağı ağımız bulunmaktadır.

Preset Elektronik olarak sektörel tecrübemiz, disiplinli, dinamik, eğitimli personel kadromuzla farklı alanlarda ki birçok projeyi, çevreye duyarlı ve işimizin gerektirdiği tüm etik kuralları göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizi azami memnun etmek çok önceliğimizdir.

VİZYONUMUZ

“Güvenlik ve Teknolojinin İleri Düzeyiyle Birleşiyoruz.”

Güvenlik alanında mükemmelliğe odaklanan firmamız, yangın sistemleri, acil anons sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ve kamera sistemleri konularında lider bir çözüm sağlayıcı olarak kabul edilmeyi amaçlamaktadır. Vizyonumuz, teknolojinin ve güvenliğin en son sınırlarını keşfetmek ve bu keşifleri müşterilerimize güvenliği en üst düzeye taşıyacak çözümlerle sunmaktır.

MİSYONUMUZ

“Güvenlik İçin Her Ayrıntıya Önem Veriyoruz.”

Müşterilerimize kesintisiz güvende hissettirmek için en yeni teknolojileri kullanmaktır. Yangın sistemleri ile tehlike anında anın da müdahale etmek, acil anons sistemleri ile iletişimi iyileştirmek, kartlı geçiş sistemleri ile erişimi kontrol altında tutmak ve kamera sistemleri ile her olayı kayıt altına almak için çaba gösteriyoruz.